GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 14666134
nr 1466 6134
Skål
med hänkar, flintgods. Längd: 37cm. Höjd: 20cm
Kondition: krackeleringar, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:43:56
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)